KOMFORT RODINNÉHO DOMU V MEZONETE S TERASOU

Komfort a štýl, ktorý je charakteristický pre novostavbu MONDREV, mladí investori preniesli aj do interiéru priestranného mezonetového bytu. Bývanie na dvoch podlažiach s rozlohou 200 m2 poskytuje domácim pohodlie a pocit priestrannosti rodinného domu. Byt má navyše k dispozícii 40 m2 rozľahlú terasu a 2 balkóny, ktoré zabezpečujú dostatok súkromného exteriérového priestoru na relax, ale aj na funkčné využitie.

Myšlienka otvoriť priestor obývacej časti, kuchyne a jedálne sa osvedčila. Príjemný prírodný neutrálny tón svetlého duba, hnedej kože a sivej tkaniny v kombinácii s lesklými a bielymi povrchmi účelne definuje a vymedzuje obytný priestor. Nečakaným šokom je tyrkysová a zelená farebná stopa v interiéri.

Je známe, že bytové doplnky majú čarovnú moc. Investori nás pri návšteve tohto bytu presvedčili o tom, ako jednoducho sa dá rozveseliť a oživiť striedmo zariadená miestnosť. K výberu doplnkov pristupovali citlivo a vďaka nim vytvorili v jednotlivých zákutiach bytu príjemnú súhru a pôsobivý kontrast. Okrem estetickej stránky investori starostlivo dohliadli aj na technické detaily v interiéri.

Zabudované led osvetlenie v zníženom strope nad spoločenskou časťou bytu dodáva priestoru intímny nádych, klimatizačné zariadenie zlepšuje komfort.

Otvorený obytný priestor a oddychová mezonetová zóna s tromi uzavretými miestnosťami a terasou sú prepojené úzkym schodiskom. K dômyselnému vytvoreniu príjemnej atmosféry a bezpečnej komunikácie medzi podlažiami prispievajú led svietidlá umiestnené nad nášľapnými plochami schodišťa.

Hlavnú spálňu definujú prírodné prvky v štýle safari, kde zeleno-modrú farebnú stopu vládnucu v byte vystriedala oranžová. Presklená stena s posuvnými dverami vedúcimi priamo na priestrannú terasu umožňuje maximálny prechod slnečného svetla do interiéru. Na terasu poskytujúcu súkromný exteriérový priestor vedú dvere aj z komunikačnej chodby. Toto účelné riešenie zachováva súkromie domácich.

Pozrite si aj

NOVÉ BÝVANIE AJ KEĎ NIE „VO VLASTNOM“

Výborným príkladom riešenia bytovej otázky v obciach na Slovensku je zámer starostu obce Jasov Ing. Gabriela Nagya, ktorý ešte koncom roka 2015 vyh...

STAVIAME PRE VÁS!

V súčasnosti je jednou z priorít riešenie bytovej otázky obyvateľov menších miest. V Moldave nad Bodvou sme v roku 2014 odovzdali do užívania nízko...

POZNÁME PRVÉHO OBYVATEĽA PROJEKTU POD GOMBÁŠOM

Sťahovať sa plánuje na jar, nového domova sa už s rodinou nevie dočkať Projekt výstavby rodinných domov Pod Gombášom si už stihol získať mnohých bu...

Táto stránka používa cookies.